Hakkımızda - Ambulans - Ayan Group A.Ş.

İçeriğe git
Hakkımızda

Ambulans İlkyardım ve Hastahane Cihazları ve Tesisleri Sanayi Tic. A.Ş. bir “Ayan Şirketler Grubu” dur. Ayan şirketler grubu 1965 yılında kurulmuş olup, sahibi Erdinç Ayan’dır.
Türkiye’nin ilk Ambulans ve Sağlık Araçları üreticisi olan Ambulans A.Ş. yurtiçi ve yurtdışındaki binlerce resmi ve özel kuruluş için uluslararası standartlara uygun araçlar üretmekte, araçları özel siparişlere uygun tasarlayarak, satış öncesi ve sonrası her türlü hizmeti başarıyla yerine getirerek, sektördeki faaliyetlerine kesintisiz devam etmektedir.
Bugün dünyanın dört bir tarafına ihracat yapan firmamız üstün kalite, zamanında teslim prensiplerinden ödün vermeden, uygun fiyat ve hızlı servis hizmetiyle müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Ayrıca güçlü teknik servisimiz ve yedek parça stoklarımız satış sonrası hizmetlerimizin teminatıdır. Ayrıca tasarım, projelendirme, üretim, montaj, kalite kontrol testleri entegre olarak aynı tesiste yapıldığı için farklı dizayn ve diğer kullanıcı istekleri de eksiksiz olarak karşılanabilmektedir.

Politikamız
  • Yüksek kalite ve performans
  • Uygun Fiyat
  • Stoktan teslim veya kısa teslim süresi
  • Hızlı Mobil Bakım Servisleri
  • Malzeme ve yedek parça stokları
  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti

Her tür araç üzerine tam donanımlı Ambulanslar, Zırhlı Araçlar, Cenaze Araçları, Kurtarma Araçları, Mobil Klinikler, Mobil Hastaneler, Sağlık Kabinleri gibi birçok araç üst yapısı Ankara Kazan Fabrikamızda imal edilmektedir.
Yaklaşık 50 yıllık sanayi tecrübemizle; üst yapılı araçları şirketimiz bünyesinden;
  • KİRALAYABİLİR,
  • SATIN ALABİLİR,
  • BAKIM VE ONARIMLARINI yaptırabilirsiniz.

Ambulans A.Ş. olarak 5.000 m2 kapalı alan üzerinde entegre Ankara Kazan tesisimizde, kadromuz ve EN 1789 Standartlarına ve ISO 9001:2008’e uygun kalitemiz ile uluslararası standartlara uygun kalitede üretimler yapmaktayız. Sahip olduğumuz üstün kalite, zamanında teslim, uygun fiyat ve hızlı servis hizmet prensiplerimizden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti oluşturmak temel ilkemizdir. Firmamız ambulans ve de tüm araç üst yapısı üretiminde ve satışında çok büyük bir pazara yayılmış bulunmaktadır.
Üretimlerimizde müşteri memnuniyeti temel ilkelerimizden olup, memnuniyete giden yolun kalitemizden geçtiğine inanmaktayız. Yapacağımız işbirliği ile kurumunuza kaliteli hizmetimizi sunmayı hedeflemekteyiz.

Ayan Ambulans satış     -     www.ambulanssatis.com      -     www.ayanambulans.com
Copyrıght @ Ambulanssatis.com
İçeriğe dön